Sıkça sorulan sorular.


Rezervasyon

Nasıl Check-in yaparım?

Tüm check-in düzenlemelerinde, dairenin sahibiyle önceden iletişime geçmeniz gerekmektedir. İlgilendiğiniz tüm soruları lütfen daire sahibine bildirin, anahtar teslimi, emanet kasası, check-in saati vb. Ev sahibine sorun.Check-in’den önce tüm soruları ayrıntılı olarak konuşup,ya da yazışıp kabul etmek gerekir. Genellikle, ev sahipleri, check-in öncesinde ve check-in esnasında tam ödeme yapılması koşuluyla ilgili belgeler talep etmektedirler. Belgelerinizi hiç kimseye aslını güvenlik açısından teslim etmeyiniz. Birçok işletme sahibini şahsen tebrik etmek için selamlıyor. Diğerleri, posta ile anahtarları ve talimatları gönderir, onları kilitli bir kutuda bırakır veya ofislerinde konuklarıyla buluşur.

Ne zaman check-in yapabilirim?

Standart check-in zamanı 13.00'dır. Check-in işleminden önce veya rezervasyon yapmadan önce, check-in işlemlerinizin herhangi bir durumunu, ev sahibinizle zamanını görüşebilirsiniz.

Erken check-in / geç check-out mümkün mü?

Genellikle erken check-in ve / veya geç check-out imkânı, daire bu süreyle ve ek bir ücret karşılığında (günlük ücretin yarısı kadar) ödendiği taktirde mümkün olabilir. Lütfen rezervasyon öncesinde BOOKRAINE operatöründen bu olasılığı öğrenin ya da rezervasyon formu hissi verirken Özel İsteğinizde belirtin veya rezervasyon yaptıktan sonra ev sahibine sorun. Mümkün olduğunca size en fazla hizmeti sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Ev sahibi ile iletişime geçemediğimiz durumda ne olur?

Çoğu ev sahibi bir kaç saat içinde e-postaya cevap verir. Ev sahibinize başvurmanın tüm yollarını denediğinizden emin olun. Girişe geldiyseniz ve ev sahibine ulaşılamazsanız: lütfen BOOKRAINE.com Destek ekibi ile iletişime geçin, sizin için bir çözüm bulmaya çalışacağız.

Ev sahibi, bana rezervasyon yaptığım dairenin şu anda hizmet dışı olduğunu bildirirse, ve alternatif teklif ederse ne yapmalıyım?

Bazı olağandışı durumlarda daire değişikliğine neden olabilir.Ev Sahibin size sunduğu alternatif teklıf sizin için uygun ise, kabul edebilirsiniz. Bir şekilde alternatif daire önerilmezse, lütfen BOOKRAINE.com Destek ekibi ile iletişime geçmekten çekinmeyin, sizin için bir çözüm bulmaya çalışacağız.

Ev sahibi ile ilgili

Ev sahibine nasıl mesaj yollayabilirim?

Rezervasyon öncesinde bazı özel soruları sormak isterseniz özel 'Ev sahibi-Misafir' formumuzu kullanabilirsiniz. 'Kullanıcıya soru sorma' düğmesine basmanız yeterlidir ('Ev sahibi hakkında'bilgi daire sayfasında bulunur).

Sahibinden haber alamadığım bir daireye rezervasyon yaptırmalı mıyım?

Ev sahiplerı ortalama olarak, mesajlara 4 saat içinde cevap verirler. Unutmayın, farklı zaman dilimlerinde olabilir veya bilgisayar başında yada İnternet'e erişemeyebilir. Ev sahibi yanıt vermezse lütfen üzülmeyın! Bölgedeki diğer konaklama seçeneklerini görmekten çekinmeyin. İstediğiniz sayıda ev sahipleri ileti gönderebilir ve konuk olarak sizi misafir etme şansını kaybetme riskini almak onlara kalmıştır. Dairenin sayfasındaki ' Ev Sahip Hakkında' bölümünde sahibinin güvenilirliğini de kontrol edebilirsiniz.

Evl İle İlgili

Daire hakkındaki ek bilgileri nerede görebilirim?

Daireyle ilgili bilgi bulmak için dairenin açıklamasına dikkat etmeniz gerekir: bazı hizmetlerin varlığı veya yokluğu, niteliklerin listesi vb. bilgiler dairenin açıklamasında yer almaktadır. Daire hakkında daha fazla bilgi için lütfen bu dairelerde kalan konukların dairelerin avantajlarını ve dezavantajlarını belirten inceleme sayfalarına bakın

Evcil hayvanımı alabilir miyim?

Ev sahiplerimizin / yöneticilerin çoğu evcil hayvanlara izin vermiyor ancak evcil hayvanların bulunduğu bazı daireler var ve bu bilgileri daire ayrıntıları sayfasında görebilirsiniz. Sizinle birlikte evcil hayvanınızı getirmek istiyorsanız, lütfen bize bir e-posta veya telefon ile iletişime geçin mümkün olup olmadığını daire sahibine / yöneticisine sorup sizi bilgilendirebiliriz.

Dairelerde sigara içilmesine izin veriliyor mu?

Web sitemizde listelenen dairelerin çoğunda sigara içilmemektedir, ancak varsa balkonda sigara içebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için, lütfen istediğiniz evin ev sahibiyle iletişime geçin. Ayrıca ev sahibinin sigara içme konusunda belirttiği ev kurallarını okumanızı ve bu kuralın uygun olmamasından dolayı uygun görülen cezayı sizler tarafından ödeneceğini belirtmek isteriz. Lütfen,kaldığınız evden ayrıldıktan sonra sizler gibi diğer misafirlerinde orada yaşayacaklarını unutmayın. Ve sigara kokusundan hoşlanmayan misafirlerimizi anlayışla karşılamınızı rica ederiz. Lütfen günlük dairelerde sigara içmeyin.

Check-in ve check-out tarihleri arasındaki fiyat neden temel fiyattan farklıdır?

Dairenin fiyatı mevsimsel, haftanın belirli günleri, kalış süresi, konuk sayısı ve resmi tatil günleri gibi birkaç faktöre bağlıdır. Belirli bir tarih belirtirseniz bu daire için mümkün olan en düşük fiyatı görürsünüz. Varış tarihlerinizin kesin fiyatını görmek için, doluluk takviminin üstündeki check in ve check out tarihini girmelisiniz Rezervasyon Özeti'nde, olası indirimleri ve sıcak teklifleri içeren her günün fiyatını göreceksiniz.

Daire içerisine neler dahildir?

Web sitemizden rezervasyon yaptığınız tüm daireler tamamen mobilyalıdır.Temiz havlu ve yatak çarşafları içermektedir. Dairelerde maksimum kişi sayısına göre, mutfak araç ve gerekçeleri ( çatal,bıçak,kaşık) ve yemek yiyebilecek tüm temel ekipmanları bünyesinde bulundurmaktadır. Birçok daire aynı zamanda yüksek hızlı veya kablosuz internete(WIFI) de sahiptir.

Odemeler

Ödeme için hangi para birimini kullanabilirim?

BOOKRAINE.com'daki tüm ödeme sistemleri, Gryvnya'daki ödemeleri kabul etmektedir.(Ukrayna Ulusal para birimi). Ödeme sayfasında seçilen para biriminde ödeme tutarını göreceksiniz. Sayfanın üst kısmındaki "Fiyatlar" kutusunda para birimini değiştirebilirsiniz. Bundan sonra, ihtiyacınız olan para birimindeki miktarı göreceksiniz. Para birimi dönüştürme otomatiktir, sadece para birimi için gerekli miktarı ödersiniz ve biz ona eşit olarak para hesabızdan ‘Grivna’ çekeriz.

Neden depozito ödemem gerekiyor?

Bir gecelik konaklama için yapılan ödeme, rezervasyonunuzu onaylamak ve seçilen dairelerde konaklama sağlamak için ve sizin eve varışınızı garanti altına almak için gereklidir. Para yatırma toplam tutardan düşülür, bu nedenle ön ödemeniz yalnızca rezervasyonunuzu onaylamak için gereklidir.

Depozitoyu nasıl ödeyebilirim?

Siparişinizi gönderdikten sonra, bir Ödeme Bağlantısı olan bir e-posta alacaksınız. Bu e-postada, rezervasyon detayları, fiyat bilgileri, iptal politikası ve siparişin geçerlilik süresi belirtilecektir. İstediğiniz ödeme sistemini seçin ve rezervasyonunuzu onaylayın. Ön ödemeyi yaptıktan sonra, sahibinin iletişim bilgileriyle birlikte otomatik bir e-posta onayı gönderilecektir. Ön ödemeyi yaptıktan sonra rezervasyon onayınız olan bir e-posta almazsanız, lütfen BOOKRAINE.com destek bölümüyle iletişime geçin. Ön ödemeyi yapmanın çeşitli yöntemleri vardır: Online kredi kartı ile: Elektronik para ile: Ve nakit

Ne kadar depozito ödemeliyim?

Genellikle, rezervasyonunuzu onaylamak için rezervasyonunuzun ilk gecesini depozito olarak istemek zorundayız. 7 geceden fazla rezervasyonlarda, ön ödeme, toplam sipariş tutarının% 15'idir.

Hangi ödeme sistemlerini kullanabilirim?

Onlar:   1. Kredi (Visa / Mastercard) kartı çevrimiçi ödemeleri   2. Qiwi   3. InterKassa   4. LiqPay   5. WebMoney   6. Ödeme terminalleri (Ukrayna)   7. Kredi kartı otomatikleştirme formu   8. 24NonStop nakit terminalleri   9. CityPay nakit terminalleri  10. Kolay Yumuşak Nakit Terminalleri   11. Ibox nakit terminalleri   12. Platezhka Nakit terminalleri   13. PayPal   14. Privat24   15. Nakit dışı banka havalesi   16. Nakit banka ödemeleri   17. merkez ofisteki POS Terminali   18. Portmone.com

Ne zaman ve nasıl ödeme yaparım?

Rezervasyonunuzu teyit etmek için 1 gecelik konaklamanın ön ödemesini yapmanız gerekecek (veya uzun süreler için toplam tutarın% 15'i). Çok güvenli banka sistemi ile kredi kartı ödeme işlemi ağ geçidi üzerinden çevrimiçi olarak kredi kartınızla bunu yapabilirsiniz. Rezervasyon günü geldiğinde kredi kartı veya nakit para ile direkt olarak daire bağlı şirkete veya daire sahibine ödemeyi yapabilirsiniz.

Ben tüm konaklama için ödemeyi peşin yapabilir miyim?

Bu noktada peşin olarak konaklama için ücretin tam tutarı ödeyemezsiniz. Sadece bazı istisnai durumlarda ödemenin tamamını yapabilirsiniz, bu konuda BOOKRAINE.com’un desteğine başvurun gerekli açıklama tarafınıza yapılacaktır.

Güvenlik amaçlı bir kapora ödemem gerekiyor mu?

Çoğu evsahibi, check-in esnasında daire için bir sigorta kaporası istemektedir. Ve bu da daire hasar görmezse çıkışta size geri iade edilecektir. Müşterilerimize saygı duyuyoruz ve tabii ki tüm dairelerimize hassas ve dikkatli davranılmasını bekliyoruz. Bir apartman dairesinde hasara neden olan konuklar, hasarın masrafını karşılamaktan sorumludurlar. Sigorta amaçlı check-in sırasında alınan kapora, hasar miktarı olan bu tutardan düşülecektir. Sigorta mevduatıyla ilgili bilgiler çoğu zaman Ev kurallarında belirtilmiştir. Ayrıca, bu bilgi ev sahibi tarafından doğrudan daire sayfasında paylaşılan bilgi formunu inceleyerek açıklığa kavuşturulabilir.

Ön ödeme yapmak için ne kadar zamanım var?

Ön ödeme yapmak için gereken süre, Ödeme Seçenekleri sayfasında belirtilir. Rezervasyonunuzu onaylamak için ekstra zamana ihtiyacınız varsa, lütfen BOOKRAINE.com Destek ekibiyle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Kredi kartım çalışmıyorsa ne yapacağım?

BOOKRAINE.com, Visa ve MasterCard kredi kartlarını kabul etmektedir. Kredi kartı bilgilerinizi girerken, tüm bilgilerinizi doğru girdiğinizden emin olun - kartınızda yeterli bakiye ve kartınızın kullanım süresi geçerliliğini sürdürmelidir. Bazı zamanlar kredi kartınız bankanız tarafından güvenlik amaçlı reddedilebilir. Sitemizde ödeme yapmakta zorluk yaşıyorsanız ve bilgilerinizin doğru olduğunu biliyorsanız, lütfen sorunu bildirmek için bankanıza başvurun. Ödemenizi tamamlamak için daima farklı bir kart veya ödeme sistemi kullanabilirsiniz. Karşılaştığınız bu gibi durumlarda, lütfen BOOKRAINE.com destek ekibi ile iletişime geçmekten çekinmeyin.

Hızlı Ve Gelişmiş Arama

Size Ukrayna da bulunan en uygun günlük kiralık evleri,en hızlı bir şekilde sunmak için, teknik altyapımızı sürekli geliştiriyoruz.

Harita Üzerinde Arama

Sizin seçtiğiniz lokasyona yakın size en uygun kiralık evi/daireyi bulmanıza yardımcı oluyoruz.

En Güzel Evler 7X24

Güzel bir tatil konforlu bir konaklama ile mümkün. Sizi mutlu edecek bir deneyim için, bookraine.com 7X24 hizmetinizde.

Kolay Ulaşılabilir

Ukrayna da kiralık daire/evlerimizle ilgili detaylara yorulmadan en verimli şekilde ulaşabilmeniz için, her türlü cihaz için optimize ettiğimiz sitemiz hizmetinizde.