Bookraine

Бестселер Майлз Франклін «Моя блискуча кар’єра» вперше українською

  Талановита австралійська письменниця Майлз Франклін першою на далекому континенті відкрито заговорила про проблеми жінок та їхні права. Вона активно підтримувала феміністичні рухи у рідній Австралії, США, Англії та Франції. Окрім цього Франклін прагнула розвивати унікальний стиль австралійської літератури, тому надавала підтримку молодим авторам, літературним часописам та організаціям. Видала 14 романів, працювала журналісткою, була волонтером у військовому госпіталі в Македонії, не виходила заміж і не мала дітей. Усі свої статки письменниця заповіла на створення преміального фонду для австралійських письменників. Премія імені Майлз Франклін – найпрестижніша літературна нагорода Австралії, яка вручається талановитим авторам по сьогоднішній день.

 Сьогодні, у День народження авторки, ми хочемо поділитися з Вами неймовірною новиною. Зовсім скоро у нашому видавництві вийде друком бестселер Майлз Франклін «Моя блискуча кар’єра». Вперше опублікована у 1901 році, ця книга не втрачає своєї актуальності до сьогодні.

 Теми ґендерної рівності, соціальних рамок та стереотипів, конфлікту між обов’язком та бажанням, роздуми про всім відоме: «А що скажуть люди?» в поєднанні з автентичними описами реалій австралійського життя, без сумніву, поцуплять у Вас декілька годин сну, адже «Моя блискуча кар’єра» – книга, від якої складно відірватися.

 Наш перекладач Гєник Бєляков невтомно працює над перекладом книги, щоб незабаром Ви мали можливість прочитати її українською. Тому очікуйте і слідкуйте за нашими оновленнями у соцмережах, щоб дізнаватися про все першими.