ПУБЛІЧНА ОФЕРТА

Преамбула

Цей Договір публічної оферти є офіційною пропозицією Продавця на адресу необмеженого кола осіб укласти з Продавцем договір про постачання Товарів дистанційним способом на умовах, передбачених цією офертою, шляхом створення замовлення в Інтернет-магазині на сайті https://bookraine.com.

ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

Договір публічної оферти — публічний договір, умови якого сформовані згідно зі ст. 633, 641 Цивільного кодексу України, однакові для всіх Покупців, беззастережне прийняття умов якого Покупцем (оплата Товару відповідно до ч. 2 ст. 642 Цивільного кодексу України) вважається акцептом цього Договору між Продавцем і Покупцем.

Адміністрація — ФОП Мінова А.В., далі — Продавець, зареєстрований за адресою вул.Закревського, б.93А, м.Київ, 02064, РНОКПП 3270024184, який є правовласником сайту https://bookraine.com.

Оферта — пропозиція Продавця укласти цей Договір публічної оферти на умовах, викладених у цьому Договорі, адресована необмеженому колу осіб.

Акцепт — прийняття особою пропозиції укласти Договір (шляхом натискання на посилання «Оформити замовлення»).

Інтернет-магазин — відповідний програмно-функціональний комплекс, розміщений на офіційному сайті за адресою https://bookraine.com, який дозволяє ознайомитися з Товаром, його зовнішнім виглядом, технічними характеристиками, ціною, умовами оплати і т. д., зробити відповідне замовлення та ін.

Замовлення — належним чином оформлений і розміщений запит Покупця (заповнені відповідні поля на сайті в розділі «Оформлення замовлення»), адресований Продавцю з пропозицією здійснити продаж обраного на сайті Товару із зазначенням його кількості.

Підтвердження замовлення — повідомлення Продавця про отримання замовлення від Покупця і прийняття такого замовлення до виконання.

Користувач — фізична особа, яка досягла 18-річного віку, володіє повною дієздатністю, використовує вказаний сайт і / або його окремі інструменти, погодилася з умовами Публічної оферти і виконала всі її умови, описані нижче.

Одержувач — особа, зазначена Платником у розділі «Оформлення замовлення» як особа, уповноважена отримати Товар. Якщо інше не зазначено в розділі «Оформлення замовлення», Одержувачем є Платник.

Платник — особа, яка здійснює оплату замовлення Покупця. Якщо інше не зазначено в розділі «Оформлення замовлення», Платником є Покупець.

Покупець — зареєстрований або незареєстрований Користувач, що здійснює замовлення та має намір придбати / купує Товари, пропоновані до продажу Продавцем та представлені на сайті https://bookraine.com.

Продавець — фізична особа або фізична особа-підприємець, яка розміщує на сайті інформацію з пропозицією придбати визначені Товари. Продавцем може бути як Адміністрація, так і будь-яка особа, якій Адміністрація надала право на розміщення відомостей про Товар на сайті. Найменування Продавця вказується в документах на передачу Товару Покупцеві (видаткова накладна та інші документи, що підтверджують факт передачі Товару Покупцеві).

Пропозиція — відомості про Товар, розміщені Продавцем на сайті, які включають інформацію про Товар, його ціну, способи оплати та доставки, інформацію про знижки та акційні пропозиції на Товар, а також інші умови придбання Товару. Умови Пропозицій, розміщених на сайті, встановлюються Продавцем. Пропозиція є інформацією про можливі умови купівлі Товару.

Товар — книжкова продукція та супровідні товари.

  1. Загальні положення

1.1. Цей Договір публічної оферти є публічним Договором відповідно до ст. 633, 641 Цивільного кодексу України, умови якого є однаковими для всіх Покупців і адресовані невизначеному колу осіб незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець), що бажають придбати Товари, інформація про які міститься на Сайті, в т. ч. регулює порядок доступу Користувача до інформації, що розміщується на Сайті, порядок використання Сайту, а також можливість передачі Товарів та інші умови.

1.2. Сайт є платформою для розміщення пропозицій про продаж товарів Продавцем.

Інформація про Товар відображається на Сайті і є динамічною. Це означає, що Адміністрація Інтернет-магазину в будь-який час, без попереднього повідомлення про це Користувача, може вносити зміни до цього Договору, матеріали та інформацію, що містяться в Інтернет-магазині. Адміністрація за жодних обставин не несе відповідальності за неактуальність інформації на сайті, будь-які збитки, що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання ресурсу Інтернет-магазину. Визначені зміни вступають в силу після їх публікації на Сайті та застосовуються до будь-якого замовлення, зробленого після їх публікації.

1.3. Факт оформлення Покупцем замовлення (шляхом натискання на посилання «Оформити замовлення») відповідно до ч. 2 ст. 642 Цивільного кодексу України, вважається акцептом цього Договору Покупцем, його згодою з умовами Договору та підтвердженням, що він повністю бере на себе зобов’язання, що виникають в результаті використання Сайту і укладення цього Договору, в тому числі згодою Покупця на розсилку йому Продавцем SMS-повідомлень, електронних листів про статус його замовлення і опитувань для поліпшення якості обслуговування Покупців, всі дії, які ним будуть здійснені, не суперечитимуть умовам цього Договору.

1.4. Договір, укладений на підставі акцепту Покупцем цієї Публічної оферти, є Договором приєднання, до якого Покупець приєднується без будь-яких винятків і / або застережень.

1.5. Будь-які відомості про Товари, що містяться на веб-сайті https://bookraine.com., мають інформаційний характер і не можуть сприйматися як такі, які в повній мірі передають всі властивості і характеристики Товару. У разі виникнення у Покупця питань, що стосуються властивостей і характеристик Товару, перед замовленням Товару йому необхідно звернутися за консультацією на email: sales@bookraine.com.

1.6. Достатнім доказом прийняття цієї оферти Покупцем (тобто узгодження Сторонами всіх істотних умов продажу Товару) є фактична його оплата, отримання Товару Покупцем\Одержувачем.
1.7. Власником прав інтелектуальної власності на поширення Контенту, представленого на Сайті, є Адміністрація.

1.8. Власником Товару, представленого на Сайті, є Продавець.

2. Порядок оформлення Замовлення

2.1. Покупець після ознайомлення із характеристиками Товару, ціною, строками та порядком доставки Товару, для здійснення Замовлення заповнює форму, що розміщена на сайті Інтернет-магазину, та зазначає інформацію, необхідну для ідентифікації Покупця і доставки йому Товару.

2.2. Оформлення Замовлення на Сайті вважається беззастережним та безумовним прийняттям (акцептом) Покупцем цієї оферти.

2.3. Після здійснення Замовлення на Сайті Продавець може зателефонувати Покупцю для уточнення необхідної інформації та підтвердження Замовлення.

2.4. Продавець має право відмовити Покупцю у підтвердженні Замовлення, якщо Товар відсутній або у разі наявності підстав, що унеможливлюють його доставку, в тому числі якщо відомості, вказані Покупцем під час оформлення Замовлення, є неповними або некоректними, і т. п.

2.5. Продавець має право скасувати замовлення Товару в односторонньому порядку, якщо відсутня можливість підтвердження Замовлення Покупцем у зв’язку із невірним зазначенням ним адреси доставки, засобів зв’язку чи іншої інформації.

2.6. Замовлення вважається прийнятим до виконання Продавцем лише після його підтвердження на email Покупця.

3. Порядок оплати товару

3.1. Ціна Товару, вказана в Інтернет-магазині, є дійсною в момент здійснення Замовлення. Ціна Товару не включає ціну доставки.

3.2. Вартість Товару сплачується в національній валюті України — гривні.

3.3. Оплата здійснюється у спосіб та через платіжні системи, які зазначені на Сайті у розділі «Оплата».

3.4. Фінансові зобов’язання Покупця за Договором вважаються виконаними у повному обсязі з моменту отримання Продавцем оплати суми вартості всіх замовлених Товарів.

3.5. Покупець погоджується отримати фіскальний чек на зазначену ним при оформлені електронну адресу у разі застосування Продавцем програмного реєстратора розрахункових операцій (ПРРО).

3.6. При анулюванні Замовлення чи проведенні повернення Товару грошові кошти підлягають поверненню Покупцю. Повернення грошових коштів може відбуватися на банківську картку, з якої було оплачене замовлення, або, якщо сплата була за реквізитами, то на вказану у замовленні банківську картку.

3.7. Термін повернення грошових коштів становить до 10 робочих днів після отримання Продавцем належним чином заповненої заяви на повернення.

4. Порядок доставки товару

4.1. Доставка здійснюється шляхом надсилання Товару за допомогою обраного відділення служби доставки (службу доставки Покупець обирає зі списку, вказаного в Інтернет-магазині).

4.2. Доставка товару здійснюється по всій території України, за винятком АР Крим та тимчасово окупованих територій.

4.3. Доставка замовленого Товару здійснюється протягом строку, визначеного перевізником, та залежить від способу доставки і розраховується від дня комплектації.

4.4. Вартість доставки Товарів здійснюється за тарифами служб доставки, які безпосередньо здійснюють доставку Товару. Вся інформація щодо доставки Товарів уточнюється Покупцем під час підтвердження Замовлення. Продавець не несе відповідальності за строк доставки Товару, якщо вона здійснюється третіми особами.

4.5. Під час отримання Товару Покупець зобов’язується перевірити Товар на наявність пошкоджень та у разі виявлення недоліків зобов’язується на місці пред’явити претензії. Продавець не несе відповідальності за дії служб доставки, що забезпечують доставку Товару Покупцям.

4.6. Продавець докладає всіх зусиль для дотримання термінів доставки, вказаних на Сайті, однак затримки доставки можливі внаслідок непередбачуваних обставин, які перебувають поза контролем Продавця (обставини форс-мажору). Продавець інформує Покупця в разі виникнення форс-мажорних обставин і погоджує нові умови доставки електронною поштою або за допомогою засобів телефонного зв’язку.

4.7. Покупець має право порушити цілісність пакування Товару, провести огляд Товару, а також розпорядитися Товаром будь-яким іншим способом на власний розсуд тільки після його повної оплати. Визначене положення не позбавляє Покупця прав, передбачених Законом України «Про захист прав споживачів» щодо повернення Товару належної і неналежної якості.

4.8. Покупець має право призначити Одержувачем придбаного Товару третю особу. У цьому разі Покупець зобов’язаний вказати в формі Замовлення дані, необхідні для ідентифікації Одержувача і доставки йому Товару. На відносини сторін в такому разі поширюються положення ст. 636 Цивільного кодексу України.

5. Гарантійні умови

5.1. Претензії щодо постачання неякісного Товару (поліграфічний брак) можуть бути заявлені Покупцем протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з дня отримання Товару.
5.2. Повернення Товару неналежної якості (поліграфічний брак) здійснюється протягом 14 робочих днів з дня отримання неякісного Товару разом з відповідними документами та за умови дотримання Покупцем зазначеного в цьому Договорі порядку пред’явлення претензій.

6. Повернення товару

6.1. Товар, що пропонується Продавцем до продажу, якщо він належної якості, не підлягає поверненню відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів», якщо інше не погоджено між Продавцем та Покупцем.

6.2. Повернення Товару неналежної якості

6.2.1. При отриманні Товару неналежної якості (поліграфічний брак) Покупець має право на:

– повернення грошових коштів у розмірі вартості такого Товару;

– заміну неякісного Товару Товаром належної якості.

6.2.2. Виявлений поліграфічний брак отриманого Товару підтверджується відповідними фотографіями, які мають бути надіслані на електронну пошту Продавця sales@bookraine.com разом із зазначенням такої інформації:
– ПІБ Покупця/Одержувача та контактні дані (номер телефону, e-mail);

– номер та дата замовлення;

– вартість замовлення;

– кількість Товару з поліграфічним браком.

6.2.3. Вимоги Покупця щодо повернення грошових коштів за неякісний Товар мають бути пред’явлені шляхом направлення письмової заяви, приклад якої надає Продавець, на зазначену вище електронну адресу.

6.2.4. Претензія щодо якості отриманого Товару, отримана на електронну пошту, розглядається Продавцем протягом 2-х робочих днів з дня її отримання. У разі визнання претензії Продавець висилає Покупцю (за допомогою телефонних месенджерів або на e-mail, що зазначено у претензії) реквізити, необхідні для повернення Товару.

Вимоги Покупця розглядаються Продавцем тільки за умови надання розрахункового документа, що підтверджує придбання ним товару у Продавця та Товару, щодо якого є претензії.

6.2.5. Продавець має право не розглядати заяву (претензію) Покупця щодо неякісного Товару, відправлену без надання вказаних вище документів або з порушенням порядку повернення неякісного товару до усунення допущених ним недоліків. У разі, якщо Покупець не надішле вказані документи протягом 7 (семи) днів з дня отримання Продавцем відповідного неякісного Товару, зобов’язання Продавця щодо задоволення претензії Покупця припиняються, і він має право розпорядитися Товаром на власний розсуд. Продавець не зобов’язаний здійснювати зворотну відправку Товару, заяву за яким оформлено неналежним чином та не надані належні документи.

Продавець має право відмовитися від отримання неякісного Товару, якщо Покупцем при відправленні претензії та неякісного Товару було допущено порушення (невірно зазначені реквізити повернення, надані Продавцем), що може спричинити настання додаткових фінансових витрат з боку Продавця.

6.2.6. Покупець зобов’язується при отриманні Товару робити його огляд щодо виявлення механічних ушкоджень. Факт наявності механічних ушкоджень має бути зафіксовано у момент отримання Товару, в іншому разі претензії щодо механічного ушкодження Товару розгляду Продавцем не підлягають.

7. Доступ до Сайту

7.1. Адміністрація докладає всіх можливих зусиль для забезпечення належного функціонування Сайту, проте не несе відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов’язань, передбачених цією Угодою, а також за шкоду, завдану у зв’язку з цим, внаслідок, але не обмежуючись:

– неправомірними діями третіх осіб;

– збоями в роботі Сайту, зумовленими помилками в коді, комп’ютерними вірусами та іншими сторонніми фрагментами коду в програмному забезпеченні Сайту;

– відсутністю інтернет-з’єднань між пристроєм Користувача і сервером Сайту, а також між сервером Сайту і мережею Інтернет;

– проведенням державними органами та іншими уповноваженими організаціями оперативних заходів, що впливають на роботу Сайту;

– виконанням оновлень програмного забезпечення Сайту.

  7.2. З метою недопущення неавторизованого автоматичного сканування Сайту, а також використання Сайту з метою проведення шахрайських дій та у разі наявності обґрунтованої підозри у зловживаннях з боку Користувача щодо використання сайту Адміністрація залишає за собою право:

– заблокувати доступ до Сайту цього Користувача;

– скасувати всі покупки, здійснені шляхом використання неавторизованого доступу;

– стягнути відшкодування збитків, завданих використанням неавторизованого доступу до Сайту.

8. Відповідальність Сторін

8.1. Покупець / Користувач Сайту погоджується та гарантує не вчиняти будь-яких дій, які можуть розглядатися як порушення українського законодавства або норм міжнародного права, зокрема у сфері інтелектуальної власності, авторських і / або суміжних правах, а також будь-яких дій, які призводять або можуть призвести до порушення нормального функціонування Сайту і його сервісів.

8.2. Покупець / Користувач зобов’язаний своєчасно поінформувати Адміністрацію Сайту про несанкціонований доступ до Особистого кабінету Користувача / Покупця третіми особами. Для інформування Покупець / Користувач має звернутися до Служби підтримки за координатами, вказаними на Сайті.

8.3. Приймаючи умови Договору, Користувач / Покупець підтверджує, що ознайомлений і згоден із умовами цього Договору.

8.4. Коментарі та інші записи Користувача / Покупця на Сайті не мають суперечити вимогам законодавства України та загальноприйнятих норм моралі та моральності.
8.5. Користувач / Покупець несе відповідальність за достовірність даних, зазначених у реєстраційній формі та формі Замовлення. У разі, якщо некоректне, неточне і / або неправильне зазначення даних в Замовленні призвело до додаткових витрат Продавця, пов’язаних з доставкою Товару за невірно вказаною адресою або видачу Товару невірно вказаному Одержувачу, всі пов’язані з цим збитки та витрати покладаються на Користувача / Покупця. Продавець має право утримувати суму таких збитків або витрат з сум, сплачених Покупцем в якості оплати Товару.

8.6. Відповідальність за грошові перекази, які здійснює Платник, повністю лежить на банківських установах і платіжних системах, послугами яких вирішує скористатися Платник. Продавець не бере на себе відповідальність за їхні дії.

8.7. Адміністрація не несе відповідальності за роботу інтернет-провайдерів, процесингових центрів, платіжних систем, операторів зв’язку, банківських установ, сервісів оплати Visa / MasterCard, в результаті яких необхідна інформація, дані не надійшли або надійшли із запізненням, були загублені або пошкоджені.
Будь-які претензії і суперечки щодо проведення платежів і отримання грошових повернень Платник надсилає такій самостійно обраній компанії, а в разі неможливості їх вирішення мирним шляхом вони вирішуються згідно з положеннями Розділу 8 цього Договору.

8.8. Єдиним засобом відшкодування, який надається Покупцеві в разі невідповідності фактичних умов продажу цьому Договору, є надання Покупцеві / Одержувачу права відмовитися від отримання відповідного Товару та вимагати повернення сплаченої за нього вартості. Покупець / Одержувач має право скористатися цим правом до моменту підписання документів, що підтверджують отримання Товару.

8.9. Адміністратор сайту не несе відповідальності за працездатність обладнання, на якому розміщений Сайт, доступність Сайту, роботу каналів передачі даних та інші технічні засоби для здійснення Користувачами доступу до Сайту.

8.10. Відповідальність Адміністратора не може перевищувати вартості придбаних Товарів на Сайті та не включає будь-яку упущену вигоду, непрямі збитки, шкоду, завдану третім особам.

8.11. Продавець не несе відповідальності за дії компаній, що забезпечують доставку Товару Одержувачу / Покупцю, в тому числі за терміни доставки, а також за збереження цілісності Товару при перевезенні службами доставки.

8.12. Відповідальність Продавця за зміни умов пропонування до продажу та продажу Товару обмежується правом Користувача / Одержувача / Покупця відмовитися від придбання Товару і вимагати повернення сплачених за нього грошових коштів.

9. Вирішення суперечок і застосовне право

9.1. Цей Договір складений відповідно до законодавства України. Користувач / Покупець, який перебуває за межами цієї юрисдикції, повністю погоджується підпорядкувати правовідносини, що виникають під час будь-якого користування Сайтом, законодавству України, а ці умови діють щодо нього в максимальному дозволеному його юрисдикцією обсязі без застосування будь-яких колізійних норм.

9.2. Сторони підтверджують, що в разі, якщо будь-яка умова цього договору стане або буде визнана недійсною у зв’язку з невідповідністю закону, ця умова не братиметься до уваги або ж Сторонами будуть вживатися заходи зі зміни договору в тій мірі, щоб зробити договір дійсним і зберегти в повному обсязі наміри Сторін.
9.3 Користувач / Покупець визнає і погоджується, що вирішення всіх можливих суперечок, які виникли з відносин між Сторонами і залагодити які Сторони не змогли шляхом переговорів протягом як мінімум 30 днів, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України.

9.4. Будь-які претензії та суперечки щодо надання доступу до завантаження Контенту Покупець / Користувач надсилає до Адміністрації, а в разі неможливості їх вирішення мирним шляхом вони вирішуються відповідно до законодавства України.

10. Використання персональних даних Користувача

10.1. Покупець і / або уповноважені особи Покупця надають згоду Продавцю на обробку їхніх персональних даних, вказаних ними у реєстраційній формі (ПІБ, номер мобільного телефону, e-mail, поштова адреса і т. п.). Персональні дані Користувача є конфіденційною інформацією, збір і подальша обробка персональних даних здійснюється Адміністрацією відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» та інших нормативно-правових актів України. Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана Користувачем.
10.2. Своєю згодою з цим Договором Користувач добровільно надає Адміністрації зазначені в реєстраційній формі персональні дані для реєстрації в інформаційній системі в якості Користувача, а також з метою підтримки довгострокового співробітництва з Адміністрацією Сайту. Користувач також дає згоду на використання його персональних даних для обробки Замовлень на придбання Товарів, отримання рекламних та спеціальних пропозицій, інформації про акції, розіграші, іншої інформації про діяльність Адміністрації.

10.3. Користувач надає Адміністрації право здійснювати обробку його персональних даних, зокрема: записувати персональні дані в бази даних Адміністрації (без додаткового повідомлення Користувача про це), здійснювати довічне зберігання даних, їх накопичення, оновлення, зміну (у разі необхідності).

10.4. Покупець підтверджує, що ознайомлений з правами суб’єкта персональних даних, передбачених ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних».

11. Інші умови

11.1. Всі правила і умови здійснення / виконання окремих дій / операцій, розміщені у відповідних розділах Сайту, є невід’ємними частинами (як Додатки) цього Договору, що визначають зобов’язання для обох Сторін. У разі якщо умови, зафіксовані в тексті цього Договору, і умови, зазначені в його Додатках (розділах сайту), відрізняються, Сторони керуються умовами, визначеними в Додатках. Продаж Товару Продавцем Покупцю регулюється цим Договором, а також Законом України «Про електронну комерцію», Законом України «Про захист прав споживачів», Правилами продажу Товарів на замовлення та поза торговельними або офісними приміщеннями та іншими законодавчими актами в частині, що не суперечить специфіці електронної комерції.
11.2. Адміністрація має право без попереднього повідомлення вносити зміни в текст цього Договору і / або Додатків. Зміни до Публічної оферти вступають в силу після їх публікації і застосовуються до будь-якого Замовлення, зробленого після їх публікації.
11.3. Користувач зобов’язується уважно ознайомитися з цим Договором. У разі незгоди з його умовами Користувач зобов’язується негайно припинити використання Сайту.
11.4. Продавець і Покупець підтримують зв’язок за допомогою використання електронної пошти, телефонного зв’язку (SMS і т. д), додатків, оголошень і / або повідомлень. Покупець погоджується, що всі повідомлення, дані або інша інформація, що надається в електронному вигляді, мають юридичну силу і прирівнюються до документів, складених в письмовій формі.

11.5. Якщо Покупець бажає відмовитися від розсилки повідомлень, що стосуються цієї Угоди / Сайту, він має звернутися у Службу підтримки, зателефонувавши за номером або направивши електронного листа на електронну адресу, що вказані на Сайті, з проханням відписати його від розсилки. Запит буде виконаний протягом 3 діб з моменту його надходження.

11.6. Адміністрація залишає за собою право блокувати Покупця (позбавити його можливості замовляти і купувати Товари), звертатися з відповідними заявами в правоохоронні органи і передавати їм дані такого Покупця в разі, якщо будь-які дії Покупця, на думку Продавця, мають ознаки шахрайства та можуть завдати шкоди інтересам інших Користувачів / Покупців чи третіх осіб.

11.7. Визнання судом будь-якого положення Договору недійсним не тягне недійсності інших положень Договору.

11.8. Цей договір набирає чинності з моменту оформлення Замовлення в Інтернет-магазині і діє до виконання всіх умов Публічного договору.