Bookraine

Bookraine на London Book Fair 2023

8-20 квітня 2023 року видавництво Bookraine вже другий рік поспіль приймало участь у Лондонському книжковому ярмарку в якості делегата. Представники видавництва відвідали ряд профільних семінарів та конференцій, зустрілися з партнерами а також представили свій каталог прав для міжнародного продажу.

Було приємно бачити, що підтримка України за кордоном продовжується. Наша держава цього року мала на ярмарку спеціальний статус Guest Spotlight («Країна у фокусі уваги»). Це означало більше український подій у програмі, а також ряд спеціальних благодійних програм.

Український Інститут книги, як у 2022-му році, за рішенням оргкомітету мав безкоштовний стенд. Окрім того за ініціативою Посольства України у партнерстві з PEN Ukraine усі відвідувачі мали можливість пожертвувати кошти або книги для відновлення українських бібліотек, які постраждали під час російського вторгнення.

На жаль, почесні гості Олена Зеленська та Олександр Ткачук, а також багато видавців та українських письменників приймали участь у заході лише дистанційно. Проте ми віримо, що вже наступного року відвідати London Book Fair зможуть усі бажаючі. Радісно було також відмітити і той факт що кількість українських книг не лише на національному, а і на стендах інших країн суттєво зросла. Пишаємося, що і самі беремо участь у цьому процесі. Будемо тримати вас у курсі наших міжнародних перемог.