Bookraine

Bookraine на XI Книжковому Арсеналі

Попри війну та всі трагічні події, які через російське вторгнення стаються в Україні щодня і щогодини, Книжковий Арсенал та наші книги на ньому будуть!

Фестиваль відбудеться у Києві 22−25 червня, фокус-тема цьогоріч звучить “Коли все має значення”, а до програми увійде понад 100 подій. Улюблене київське свято всіх книголюбів урочисто відкриють 22 червня о 17:00, після чого на всіх гостей чекатимуть цілих чотири дні насиченого культурного відпочинку.

Цього року ми працювали в умовах повномасштабної війни, тому із гумором та навіть ностальгією згадуємо Х Арсенал 2021-го року з його карантинними обмеженнями. Наші новинки – це сторінки тривог, попелу та бомбосховищ. Це шрифт «Маріуполь», нове жовто-блакитне видавниче лого та присвяти загиблим. Це книги, які запам‘ятаються надовго, бо вони видані у непростий час. Час, у який створюється новітня історія України.

Роздивитися свіжі видання Bookraine можна буде на Вітрині новинок у секції А (ліве крило першого поверху Мистецького арсеналу, вул. Лаврська, 10-12). Придбати майже весь наш видавничий арсенал – у секції художньої літератури, яку цього року представляє незалежна київська книгарня «Книжковий Лев».

Читати детальніше на сайті організаторів.