Bookraine

«Пікнік біля Навислої Скелі» Джоан Ліндсі в нашій австралійській серії

Сюжет «Пікніка біля Навислої скелі», твору, який прославив Джоан Ліндсі на увесь світ, вона почула в гостях. Говорять, що у 1967-му десь в австралійській глибинці дійсно зникли безвісти учениці приватної школи для дівчат, про що навіть писали в газетах. Джоан сподобалася ця історія, і вона вирішила використати її як сюжетну канву свого роману. Письменниця описала приватну школу для дівчат, в якій вчилася у дитинстві, та реальне місце – Навислу скелю у штаті Вікторія, куди героїні відправилися на пікнік у День Святого Валентина. 

70-річна авторка завершила роботу всього лише за чотири тижні. Книга мала неймовірний успіх в Австралії, хоча видавець і заборонив публікувати останню главу, яка проливала світло на таємниче зникнення головних героїнь.

Права на екранізацію викупив австралійський кінорежисер Пітер Вір. Його стрічка 1975-го року довершила успіх книги. «Пікнік біля Навислої Скелі» став першим фільмом, який мав приголомшливу популярність за кордоном, надихнув не одне покоління кінорежисерів та призвів до «австралійської нової хвилі» у кінематографі.

У День народження авторки Bookraine Publishing House раді повідомити, що працюють над українським перекладом роману і сподіваються невдовзі порадувати ним своїх читачів.