Bookraine

Вийшов у світ роман “Остання справа журналістки Кроніної”

Побачила світ наша книжкова новинка – роман Анастасії Піки “Остання справа журналістки Кроніної”. Над цією масштабною книгою у чотирьох частинах авторка, сама ексжурналістка, працювала більше шести років. Дія «Останньої справи журалістки Кроніної» охоплює період сучасної української історії з 2012-го по 2022-й рік та показує як розвивались і що переживали у цей час наші журналістика та демократія. У книзі висвітлені такі теми як цензура в українських ЗМІ, путінська пропаганда, спроба придушення Євромайдану, боротьба за вільний Інтернет, еміграція.

«Коли я працювала над цим романом, мені не давали спокою багато запитань. Чому українці стільки років не мали власної інформаційної армії? Відсутність державної пропаганди – це наша сила чи слабкість? Чи здатні ми об’єднуватися для боротьби із внутрішнім ворогом? Еміграція – це смерть чи просто криза національної ідентичності? І головне – що може зробити одна-єдина людина задля перемоги своєї країни у війні? Не думаю, що я дала відповідь на кожне з них, але хоча б зробила спробу».

“Останню справу журналістки Кроніної” можна придбати на сайті Bookraine у паперовому та електронному вигляді. Переходьте за посиланням, щоб прочитати свіжу новинку першими: https://bookraine.com/product/ostannya-sprava-zhurnalistky-kroninoyi/