Bookraine

З Днем письменника!

У Всесвітній день письменника та День книги і авторського права, видавці, книгарні, організатори літературних заходів, письменники та культурні діячі по всьому світу глобально відмовляються від співпраці з російськими видавництвами та підписують петиції з вимогами культурних санкцій щодо російської федерації.
Нам припиняти немає чого – наголошуємо, що з дня відкриття видавництво Bookraine працювало лише з українськими авторами та ніколи не підписувало ніяких угод з країною-агресором.
Ми перераховуємо гроші Збройним силам України, закуповуємо дрони, бронежилети, збираємо гуманітарну допомогу, і закликаємо до цього і Вас.
Сьогодні ворог прагне вбити все, що ми створювали протягом цих років, за що боролися. Зокрема українські книги та самих українців. Проте навіть знищивши частину наших людей, видавництва та книги фізично, у нього не вийде знищити нашу мову та літературу. Вони існуватимуть і далі, писатимуться нові книги, поставатимуть нові міста, народжуватимуться нові чудові автори.
Задача тих, хто виживе – зберегти пам’ять про жахливі злодіяння росії. Ми, як видавці, обов’язково докладемо до цього всіх зусиль.
Станом на 3 березня практично всі співробітники Bookraine знаходяться у зоні бойових дій на території України. Ховаються у бомбосховища за сигналом, намагаються вберегти себе та свої сім’ї. Керівництво продовжує працювати. Почалася робота над редагуванням нової книги, за що дякуємо відважній Юлії Мороз.
Ні, ми не боїмося. Тремтять наші вороги!
Слава Україні!
Слава українській книзі та українським письменникам!
Слава нації!
Смерть ворогам!

Post a Comment