Bookraine

Електронна трилогія ГраВі вже на ваших екранах

Побачила світ трилогія електронних книг авангардного миколаївського поета Майстра Кіо «ГраВі». Для тих, хто ще не встиг познайомитися із першою збіркою автора «АлФа», яка вийшла у нашому видавництві минулого літа, нагадуємо, що ГраВі (графіка, вірш) – це нашарування мінімалістичних художніх образів з віршем. Ці образи можуть бути продовженням чи запереченням вірша, або ілюстрацією. Автор вміло поєднує та вплітає ілюстрації в поезію та навпаки, утворюючи з них свій унікальний жанр.

  • Перша збірка «АлФа» складається із чотирьох альбомів та має переважно філософсько-гумористичне наповнення. Останній альбом під назвою «МатРашка», з’явився одразу після 23.02.2022-го, і відображає бачення поетом російсько-української війни.

  • Збірка «БеТа» практично повністю присвячена осмисленню війни. Поет міркує про майбутні часи «задушливого миру» з нашим божевільним сусідом, і про те, як змінився світогляд українців після повномасштабного російського вторгнення.

  • Третя збірка «ГаМма» запрошує своїх читачів у енеолітичну мандрівку трипільським минулим України. У кожній із двохсот двадцяти чотирьох ілюстрацій закодована гамма почуттів, сподівань і сенсів, але далеко не лише людини стародавнього світу.

Електронні книги вже доступні для замовлення у форматі epub на нашому сайті через Google Play як по одній, так і спеціальною серією зі знижкою. Також невдовзі трилогія з’явиться на Apple, Kobo та інших зарубіжних платформах, про що ми повідомимо додатково у наших соцмережах. Нагадуємо також, що у нашій крамничці можна придбати паперову книгу «АлФа»: https://bookraine.com/product/alfa/

Бажаємо всім гарної та поетичної весни!