Bookraine

Книжкова акція

Нещодавно весь світ облетіла неймовірна звістка. Україну вирішила підтримати Рада Пулітцерівської премії. Цього року вона присудила спеціальну нагороду українським журналістам, які висвітлюють події в умовах вторгнення росії в Україну.

«Попри обстріли, викрадення, окупацію і навіть смерті у їхніх лавах, вони наполегливо намагаються передати точну картину жахливої реальності, що робить честь Україні та журналістам усього світу», – зазначила координаторка Пулітцерівської премії Марджорі Міллер.

Цього року у нашому видавництві вийде книга Анастасії Піки «Остання справа журналістки Кроніної», яку письменниця присвятила «усім українським журналістам, незламним у боротьбі за свободу слова, а також тим, хто постраждав чи загинув під час Євромайдану та російсько-української війни». У ній приділено багато уваги роботі наших журналістів, їх непростій долі, мужності та внеску в розвиток української демократії. Поки робота над книгою продовжується, ми з авторкою проводимо спеціальну акцію. Кожен, хто замовить на нашому сайті прозову збірку Анастасії «Історії, які ніколи не закінчуються», отримає спеціальний промокод зі знижкою на «Останню справу журналістки Кроніної».

Переходьте до нашої крамнички, щоб дізнатися більше про книгу, яка увійшла до Довгого списку «Книга року BBC» у 2019-му році. Електронний варіант можна придбати тут.

Усі виручені від продажу збірки кошти ми передамо Фонду пам‘яті загиблих журналістів.