Bookraine

Побачила світ ще одна воєнна новинка Bookraine

На День Незалежності України ми отримали з друкарні повний тираж збірки поетично-графічних мініатюр МайСтера Кіо «АлФа» – нашої найоригінальнішої на даний момент книги. Новинка доступна для замовлення у нашому магазині за посиланням: https://bookraine.com/product/alfa/

«АлФа» – це архівований поетичний концентрат, що навмисно має кілька сенсів, закладених в нашаруванні мінімалістичних художніх образів з віршем. Ці образи – або продовження вірша, або ілюстрація, а інколи – його заперечення. За задумкою поета, самоназва кожного окремого твору ГраВі (графіка, вірш) має взаємотяжіння елементів, які обов’язково самі кудись чи до когось притягнуться.

Після 24 лютого 2022-го року Кіо почав фіксувати свої емоції на папері та вирішив додати до збірки альбом «МатРашка», який відображає його бачення російсько-української війни.

Хочемо закликати всіх наших читачів, яким не байдужі філософія, графіка та нестандартні художні жанри обов’язково придбати збірку «АлФа». Впевнені, що вам вона обов’язково сподобається, а для автора стане допомогою і натхненням у виданні наступної чудової збірки, яку ми вже (ох, не змогли втримати і цей секрет) готуємо разом із ним до друку.