Bookraine

Побачив світ роман Майлз Франклін “Моя блискуча кар’єра”

Наша неймовірна книжкова новинка вже у наявності!

Раді повідомити, що довгоочікуваний роман австралійської письменниці Майлз Франклін «Моя блискуча кар’єра» нарешті побачив світ українською мовою!

Наше видавництво щиро вдячне всім, завдяки кому це стало можливим: перекладачам Гєнику Бєлякову та Максиму Стрісі, художниці Анастасії Дачко, редакторці Аллі Костовській, дизайнерці та верстальниці Аліні Михайловій-Зінченко, співробітникам нашої друкарні!

Також дякуємо за очікування всім, хто зробив передзамовлення на книгу – сьогодні вона нарешті відправляється до вас.

Нагадаємо, що книга «Моя блискуча кар’єра» розповідає про життя Сибіли Мелвін – молодої дівчини з австралійського бушу, сім’я якої втратила всі свої статки через авантюризм батька. Сибіла намагається вирватися із пут бідноти та марудної сільської роботи, проте не отримує підтримки рідних. Її звинувачують у небажанні допомогати сім’ї, а єдиним способом щось змінити бачать шлюб із багатієм.

Майлз Франклін була однією з перших жінок, яка на власному прикладі та за допомогою ліричних героїв своїх творів показала – життя можливе та привабливе і поза окресленими суспільством межами «берегині домашнього вогнища». А ролі письменниці, видавчині, редакторки та лідерки нічим не гірші за звичні ролі дружини, матері та домогосподарки.

Замовляйте роман вже сьогодні за посиланням: https://bookraine.com/product/mybrilliantcareer/

роман австралійської письменниці Майлз Франклін

Майлз Франклін "Моя блискуча кар'єра"  онлайн-магазин

Bookraine на Книжковому Арсеналі

Post a Comment