Bookraine

Хто фінансує вихід Вашої книги у світ?

Ви хочете видати книгу і маєте готовий рукопис, проте що з ним робити далі – жодного уявлення?

Ми вирішили поділитись з Вами інформацією, яка допоможе зрозуміти в якому напрямку рухатись, а саме – які схеми сьогодні найпопулярніші на видавничому ринку.

  1. Самвидав. Ви самостійно обираєте друкарню і контролюєте процес виходу книги у світ. На власний смак і розсуд знаходите фахівців, які допомагають Вам підготувати макет до друку. Без сторонньої допомоги займаєтесь розкруткою та реалізацією тиражу, самостійно відправляєте поштою кожен примірник покупцям.
  1. Видання коштом видавництва. Видавець має оцінити потенціал книги та розрахувати, чи буде йому вигідно надрукувати її власним коштом. Ваші авторські права переходять у власність видавництва. Далі вже видавець розпоряджається зовнішнім виглядом книги і має право вимагати у Вас змінити щось у тексті або брати участь у певних заходах. Автору виплачується одноразовий гонорар чи роялті (відсоток з продажу кожного примірника). Не секрет, що початківцям потрапити до списку авторів, які видаються коштом видавництва непросто. Але якщо Вам відмовили, це не означає, що Ваш рукопис поганий. Можливо, це просто не профіль видавництва, до якого Ви звернулись, або його бюджет обмежено.
  1. Друк книги у видавництві коштом автора. У такому випадку авторські права на твір залишаються за Вами і саме Ви вирішуєте, яким буде зовнішній вигляд книги та схема її промоції. Видавництво у цьому випадку виступає швидше порадником, ніж босом. Воно так само виплачує Вам відсоток з продажу кожної книги і надає усі необхідні послуги, а також допомагає з просуванням та реалізацією тиражу, що дарує Вам час на написання наступних бестселерів та лонгселерів. У випадку успішного виходу книги та реалізації першого тиражу, видавництво може запропонувати друкувати Ваші наступні книги вже зі свого бюджету.

 Пам’ятайте, що книга – це продукт кропіткої праці цілого видавничого колективу із Вашою інтелектуальною власністю, а значить і Вашими думками, почуттями, емоціями. І оскільки це надзвичайно цінний продукт, він завжди заслуговує на найкращу верстку, коректуру, редагування, дизайн, якість друку. Таку роботу варто довірити видавництву, яке долучить до процесу найкращих фахівців.

Не соромтеся заповнювати анкету для авторів та знайомити Bookraine Publishing House з Вашими шедеврами!