Bookraine

Наші критерії відбору творів

  Ви автор-початківець? Ви прагнете, щоб Ваш шедевр побачив світ, але сумніваєтеся, яким чином «привабити» наше видавництво? Або ж Ви вже зневірилися після отриманих відмов і не знаєте, що робити далі? Ми поспішаємо Вам на допомогу з корисною інформацією щодо критеріїв, які існують в Bookraine Publishing.

 • Передусім – жанр. Ми спеціалізуємося на художній літературі для дорослих і аудиторії Young Adult (молодь від 16 до 25 років), нон-фікшн, ілюстрованих і мистецьких творах. Також ми небайдужі до нестандартних авторських жанрів і новітніх книжкових форматів. Проте ми не видаємо літературу для дітей.
 • Ми видаємо книги лише українською мовою. Якщо ж книга іншомовна, але сюжет насправді цікавий і відповідає усім іншим критеріям, ми пропонуємо друк лише за умови, якщо буде зроблено переклад книги українською.
 • Орфографія і ще раз орфографія! Рекомендуємо авторам ретельно перевіряти свої рукописи на граматичні, орфографічні та стилістичні помилки.
 • Проте ми готові пробачити Вам зайву кому, якщо Ви запропонуєте нам дійсно цікавий твір із неординарним сюжетом й оригінальною авторською подачею. Нам цікаві теми й сюжети, які раніше не висвітлювалися в літературі або ж стосуються актуальних проблем (екологія, пандемія, чорнобильська катастрофа, права жінок тощо).
 • Відмовляємо якщо текст книги спрямований на ліквідацію незалежності України, порушення її суверенітету та територіальної цілісності, пропагує війну, насильство, комуністичний та/або націонал-соціалістичний (нацистський) тоталітарні режими та їхню символіку, розпалює міжетнічну, расову, релігійну ворожнечу, закликає до вчинення терористичних актів, посягає на права і свободи людини, здоров’я населення, принижує честь, гідність та ділову репутацію інших осіб.
 • Не розглядаємо тексти, що принижують людей за релігійною, расовою, національною, гендерною та/або будь-якою іншою ознакою.
 • Одразу відкладаємо рукописи, які популяризують або пропагують органи держави-агресора та їх окремі дії, що створюють позитивний образ працівників держави-агресора, працівників радянських органів державної безпеки, виправдовують чи визнають правомірною окупацію території України.
 • Одразу закриваємо файли, що містять сцени жорстокого поводження з тваринами.
 • Авторів просимо заповнювати анкету, а разом з нею надсилати синопсис, а також невеликий уривок із книги чи декілька перших розділів для ознайомлення.
 • У синопсисі необхідно викласти зміст усієї книги на одному аркуші, зосереджуючись на тому, що може найбільше зацікавити видавця. Пишіть стисло, просто і по суті.
 • Врешті, запасіться терпінням й будьте готові до того, що відповідь не буде швидкою, навіть якщо Ваш текст припаде нам до душі.

Ми бажаємо Вам успіхів і натхнення! Чекаємо на Ваші шедеври й готові відповісти на всі Ваші запитання!