Bookraine

Обережно, шахраї!

Шановні читачі!

На жаль, останнім часом активізувалися шахрайські дії, які проводяться під прикриттям Bookraine та завдають шкоду діловій репутації нашого видавництва.

Так, вже вкотре, до нас звертаються постраждалі, яким надсилають від нашого імені пропозиції роботи з написання текстів на замовлення. Після проходження тестового завдання цих людей шахраї просять сплатити грошовий «страховий внесок» на свій рахунок.

Шахраї діють під різними іменами, використовують видозмінені назви компанії, подібні до «Bookraine Publishing House» та називають мобільний номер телефону, розміщений на офіційному веб-сайті нашого видавництва.

Вкотре наголошуємо – ми не проводимо набір співробітників, які пишуть тексти на замовлення! Bookraine працює виключно з професійними письменниками, перекладачами, редакторами та коректорами! Не перераховуйте свої кошти шахраям!

Велике прохання до всіх, з ким контактували подібні особи, звернутися за адресою: info@bookraine.com та надати докази шахрайських дій: листування, контактні телефони, адреси електронних скриньок, щоб ми могли звернутися із заявою про вчинення кримінального злочину до кіберполіції.

Видавництво Bookraine закликає шахраїв негайно припинити свої нікчемні дії з видурювання коштів у співгромадян та попереджає вас про жорсткі наслідки та відповідну реакцію з нашого боку.