Bookraine

Обережно, шахраї!

Шановні читачі!
На жаль, останнім часом активізувалися шахрайські дії, які завдають шкоду діловій репутації нашого видавництва.

Так, вже вкотре, до нас звертаються постраждалі, яким надсилають від імені неіснуючої компанії Publishing House (інший варіант – видавничий дім “Dream Book”, періодично змінюють назву) пропозиції роботи з написання текстів на замовлення. Після проходження тестового завдання цих людей шахраї просять сплатити грошовий «страховий внесок» на свій рахунок. Шахраї діють під різними іменами та будь-якими шляхами виманюють кошти у співгромадян.

Вкотре наголошуємо – наша компанія називається Bookraine і ми не проводимо набір співробітників, які пишуть тексти на замовлення! Bookraine працює виключно з професійними письменниками, перекладачами, редакторами та коректорами! Не перераховуйте свої кошти шахраям! Publishing House – це не назва компанії, а всього лише слово «видавництво», «видавничий дім», перекладене англійською мовою.

Велике прохання до всіх, з ким контактували подібні особи, звертатися не до нас, а до кіберполіції. Надайте докази шахрайських дій: листування, контактні телефони, адреси електронних скриньок та пишіть заяву про вчинення кримінального злочину.