Bookraine

Робота видавництва в умовах військового стану

Друзі!
Ще вчора, до останнього, ми вірили, що цього не станеться.
Ми підготували для Вас повідомлення про те, що продовжуємо працювати за будь-яких умов та суттєво розширили нашу партнерську мережу. Наші книги чекали на відправку до книгарень «Є» Слов’янська, Харкова, Тернополя, Сум, Львова, Луцька, Івано-Франківська, Дніпра. Також вони з’явилися на сайті та у київських магазинах «Моя книжкова полиця» та «Наш Формат».
Ми готували до друку чотири книги українських авторів, мріяли про «Книжковий Арсенал», планували придбання прав на іноземні бестселери.
До останнього сподівалися, що у ХХІ столітті, після пандемії коронавірусу та багатьох інших негараздів попередніх років, війна – останнє, що потрібне людству.
Проте вона почалася. Прийшла вночі на вулиці не лише нашого рідного Києва, а й усіх інших міст України.
Сім’ї залишилися відрізаними одна від одної. Російські війська атакували найважливіші інфраструктурні та військові об’єкти по всій країні.
Ми отримували та продовжуємо отримувати листи підтримки від наших партнерів та авторів з усього світу. Джон Бірімінгем, наш австралійський автор, попросив скерувати його роялті на захист наших співробітників, якщо це буде необхідно.
Ми ж, у свою чергу, закликаємо всіх Вас знайти безпечні місця для себе та своїх сімей а також всіма можливими способами допомагати Збройним силам України, адже попри міжнародну підтримку та санкції, вони єдині, хто зараз фізично протистоїть Ворогу.
Наші книжкові поставки та відправки у даний момент призупинені, співробітники знаходяться у безпечних місцях. Ми тримаємо руку на пульсі подій та сподіваємося відновити роботу як тільки це буде можливо.
Тримайтеся, любі! Разом – ми сила! Разом ми переможемо!
Слава Україні!